2

Słów kilka…

Znowu pochmurny dzień i mimo że dopiero 16.30 to już ciemno i mam wrażenie, że to godzina conajmniej 21.

Byłam dziś na kursie pieczenia muffinek :) 4 godziny miłej zabawy w sympatycznej atmosferze. Spróbowałam kilka nowych smaków muffinek, poznałam nowych ludzi, wypiliśmy gorącą herbatkę i dostałam nawet certyfikat! 8 muffinek przyniosłam do domu, z czego 2 ozdobione.

Niestety padł mi komputer, więc przepisy będę dodować rzadziej, bo zadanie to nieco mi się utrudniło. Oczywiście nowe rzeczy powstają! Upiekłam już ciasto drożdżowe z budyniem, muffinki z dynią przyzdobione słoneczkami (bo w poniedziałek nie było słońca na niebie), zrobiłam sos dyniowy do makaronu, a dziś będę robić tartę ze szpinakiem.

Och… Smacznie mi :D

2 komentarze(-y) do Słów kilka…

  • gin  pisze:

    Też tak mam – niby jeszcze nie późno (znaczy teraz już późno, ale jak jest wcześniej), a tak ciemno, jakby środek nocy był. Brr!
    Gratuluję certyfikatu :)

    • Łucja Łucja  pisze:

      Dziękuje, certyfikat ciągle leży na wierzchu i sobie na niego rzucam okiem na poprawę humoru… i nie wiem czy zrobić muffiny z cytryną czy z krwi czy z czekoladą i kokosem :)

Masz jakieś uwagi? Spodobał Ci się przepis? Wykorzystałaś (-eś) i wyszło? Napisz!

W komentarzu można używać tagów i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>